Logo Kancelarii

PATRYK ŁUKASIAK

Adwokat

Zespół

adw. Patryk Łukasiak

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, członek Pomorskiej Izby Adwokackiej, Sędzia Sądu Dyscyplinarnego, wykładowca akademicki. W latach 2010-2012 odbywał aplikację adwokacką pod patronatem adw. dra hab. Wojciecha Cieślaka. W swojej praktyce zawodowej poświęca się nie tylko obsłudze podmiotów gospodarczych ale także klientom indywidualnym. Dotychczasowe doświadczenie zdobyte w pracy prawnika o szerokim spektrum spraw, jak również współpraca ze specjalistami z zakresu prawa pozwoliły na zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do właściwej i szczegółowej analizy problemów prawnych klientów w każdej indywidualnej sprawie. Posługuje się językiem niemieckim. W wolnych chwilach - zapalony podróżnik.

Kamila Kołtonowska

Aplikantka adwokacka w Pomorskiej Izbie Adwokackiej. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Jej zainteresowania głównie koncentrują się wokół prawa cywilnego oraz postępowania egzekucyjnego   w  sprawach cywilnych. Miłośniczka filmów Krzysztofa Kieślowskiego i powieści Remigiusza Mroza. Posługuje się językiem angielskim.

Jakub Ławecki

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Od 2017 roku aplikant adwokacki w Pomorskiej Izbie Adwokackiej. Z Kancelarią współpracuje od 2014 roku. Zainteresowania zawodowe opiera głównie na szeroko rozumianym prawie karnym, cywilnym oraz rodzinnym. Pod okiem patrona rozwija swoje umiejętności w zakresie spraw podejmowanych przez Kancelarię. Z upoważnienia adw. Patryka Łukasiaka występuje przed sądami i organami administracji, broniąc interesów klientów. Posługuje się językiem angielskim. W wolnych chwilach z radością oddaje się wszelakim sportom, w tym windsurfingowi i bieganiu oraz lekturze dobrych książek.